Anasayfa / vejin / Vejin Jel Nasıl İşe Yarar ?

Vejin Jel Nasıl İşe Yarar ?

Vejin jel büyütücünün işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız bu yazımız sizin için. Jel veya krem yardımıyla penis büyütebilmenin mümkün olup olmadığı hakkında sürekli olarak ziyaretçilerimiz tarafından soru sorulduğu için böyle bir yazı yazma ihtiyacı hissettik.

Vejin jel cinsel sağlık alanında geciktirici krem olarak satılmaktadır. Vejin geciktirici olarak oldukça etkili bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Penise masaj yoluyla tatbik edildikten sonra cinsel ilişkiyi 30 dakikaya kadar geciktirebilir.

Vejin Jelin Büyütücü Etkisi VarMı?

Vejin jelin üretim amacı peniste büyümeyi sağlamak değildir. Bu konuda bir çalışma da mevcut değildir. Üretici firmanında vejin jel peniste büyüme sağlar gibi bir iddiası yoktur. Bir takım internet siteleri daha kolay pazarlayabilmek için vejin krem peniste büyüme sağlar ve geciktirici etkiye sahiptir sloganıyla satış yapmaya çalıştığından bu şekilde bir algı oluşmuştur.

Özetle söylemek gerekirse vejin geciktirici jelin büyütme etkisi olmayıp, geciktirmek konusunda oldukça başarılı bir üründür.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.